Бар-ресторан «Орфей» пропонує туристичним агентствам, а також шанувальникам групового туризму, взаємовигідне співробітництво по організації харчування туристів та туристичних груп у Тернополі. До нашого закладу є зручний під'їзд, велика паркова  і ми маємо можливість прийняти одночасно до 200 осіб.

 

Затишна атмосфера, близьке розташування до туристичних маршрутів, зручний під’їзд та велика паркова,  затишна атмосфера, різноманітне меню, гнучка цінова політика та європейський рівень обслуговування - все це робить «Орфей» прекрасним місцем для харчування туристичних груп.

Замовлення слід оформляти за 3 дні до очікуваного прибуття групи. Кухня ресторану здатна задовольнити самі різноманітні уподобання гостей. Фахівці закладу підберуть меню, враховуючи побажання замовника. При цьому меню за бажанням може містити пісні, вегетаріанські або національні страви.

 

Організовуючи обіди для Туристів в «Орфеї», ви можете бути впевненими, що ваші гості повезуть із собою тільки найпозитивніші враження про Тернопіль!

Дізнатися більш детальну інформацію про організацію харчування туристів в ресторані-барі «Орфей», Ви можете, зв'язавшись з нами за будь-яким зі зазначених у розділі «Контакти» телефонів.

         

                       

 

 
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


КОНТАКТИ

м. Тернопіль
вул. Київська 4а
тел. 51-13-41

Авторское право © 2014.